Pohon: 1,5 l PHEV
Batéria: 37,9 kWh LFP
Dojazd EV: 260 km CLTC
Kombinovaný dojazd: 1260 km CLTC
Motor: 170 kW / 280 N·m
Spotreba paliva: 4,9 l/100 km
Počet miest na sedenie:...
Spoločnosť dodržiava základné hodnoty čestnosti, pragmatizmu, služieb a win-win a trvá na vysokej kvalite 2026 Wuling Starlight L, Wuling Starlight L, Wuling Starlight L PHEV SUV , prijateľné ceny, ruka v ruke so zákazníkmi, aby vytvorili obojstrannú situáciu! Prostredníctvom neustáleho úsilia všetkých zamestnancov sme vytvorili sériuWuling Starlight L predstavuje najvyššiu úroveň času a poskytla zákazníkom zrelé a úplné služby. Zaviedli sme strategickú a dlhodobú politiku rezervných talentov, ktorá poskytuje silnú záruku talentov pre dlhodobý rozvoj spoločnosti. V hospodárskej spoločnosti prežitia najschopnejších technologických inovácií je základom prežitia a rozvoja podniku. Úspech je hra výhod, zlyhanie je akumulácia nedostatkov. Spoločnosť by nikdy nemala byť spokojná, keď uspeje alebo odradí neúspechom. Sme odhodlaní poskytovať našim zákazníkom najvyššiu úroveň kvality, služieb a podpory. Uprednostňujeme spätnú väzbu a vstupy zákazníkov vo vývoji nášho produktu.
-
Elektrický sedan AION RT 2027 – 165 kW, 205 Nm, dojazd až...Modelový rok: 2027Viac
Model: AION RT
Typ vozidla: Čisto elektrický sedan
CLTC Dojazd: 550 / 605 / 710 km
Elektromotor: 150 kW / 165 kW
Maximálny krútiaci moment: 205 Nm
Batéria:... -
2024 JAC X8 PLUS 5-miestne SUV – 1.5T 184 HP, 300 Nm, 7-r...Modelový rok: 2024Viac
Model: JAC X8 PLUS
Typ karosérie: 5-miestne SUV strednej veľkosti
Druh paliva: Benzín
Motor: 1,5T preplňovaný turbodúchadlom
Výkon motora: 135 kW / 184... -
Elektrické SUV 2026 AION N60 – dojazd 610 km CLTC, 165 kW...Kapacita batérie: 45,58 / 57,43 / 69,75 kWhViac
Elektrický dojazd CLTC: 410 / 510 / 610 km
Maximálny výkon motora: 165 kW (224 k)
Maximálny krútiaci moment motora: 205 N·m
Typ pohonu:... -
2026 Jetour Freedom 7 PLUS 2.0T 4WD SUV, 254 HP, 390 Nm, ...Motor: 2,0T preplňovaný benzínovýViac
Maximálny výkon: 187 kW (254 k)
Maximálny krútiaci moment: 390 N·m
Prevodovka: 8-stupňová automatická (8AT)
Typ pohonu: XWD Intelligent... -
2026 Xiaomi SU7 Electric Sedan 838km CLTC Range, 220kW, 800VPohon: Pure ElectricViac
Pohon: RWD / AWD
Batéria: 73–102 kWh
CLTC Dojazd: 720 / 902 / 835 km
Maximálny výkon: 235 / 508 kW
Maximálny krútiaci moment: 505 / 866 N·m
0–100 km/h: 5,3 /... -
2026 NIO ES6 100kWh BEV SUV auto 360 kW, 700 Nm, dojazd 6...Kapacita batérie: 75 kWh / 100 kWhViac
Systém pohonu: Duálny-motor AWD
Maximálny výkon: 360 kW
Maximálny krútiaci moment: 700 N·m
0–100 km/h: 4,5 s
CLTC Dojazd: až 625 km
Rýchle... -
2026 Honda Accord Sport Car 260 TURBO Benzínový SedanMotor: 1,5 l preplňovaný 4-valecViac
Maximálny výkon: 141 kW / 192 PS
Maximálny krútiaci moment: 260 N·m
Prevodovka: CVT
Typ pohonu: predné-pohon kolies (FWD)
Kapacita miest na sedenie:... -
2026 Changan Nevo Q06 330 kW AWD Elektrické SUV s 80,02 k...Výkon: 330 kWViac
Pohon:Dvojitý-motor AWD
Batéria: 80,02 kWh
Dojazd: 700 km CLTC
Nabíjanie: 800 V + 6C
DC nabíjanie: 30–80 % ≈ 9 min
Rozmery:4 837 × 1 970 × 1 670 mm
Rázvor: 2 940...
Veľmi sa mi páčia vaše výrobky. Zaslúžite si chválu!
Veľmi dobrý predajca, budem naďalej podporovať v budúcnosti.
Základnou konkurencieschopnosťou tejto spoločnosti sú inovácie. Odráža sa to v skutočnosti, že ich výrobky sú oveľa rýchlejšie ako výrobky iných spoločností, a tieto výrobky môžu dobre zachytiť
Kvalita týchto položiek je pre mňa veľmi dobrá a odporúčam ich ďalším ľuďom!
Som veľmi spokojný s predajcom tejto spoločnosti. S dobrým postojom služieb a solídnymi obchodnými znalosťami môžu dobre odpovedať na naše otázky.
Akcie tohto dodávateľa sú lepšie ako čokoľvek, čo som kedy kúpil, a budem ich pravidelným zákazníkom.
V posledných rokoch naša spoločnosť neustále zvyšuje investície, vybudovala rozsiahlu výrobnú a výrobnú základňu, neustále vykonávala vedecké a technologické inovácie, hlboko vyvinutá technológia automatizácie a integrácie, propagovala aktualizáciu produktu spoločnosti a poskytla zákazníkom v GAC Trumpchi M8, Automobil Changan Eado, Wuling Starlight L priemysel s prémiovým riešením.
